Про компанію

ТзОВ “Франківський Будівельний Центр” працює на ринку продажу будівельних матеріалів Івано-Франківська з 2006 року. Компанія працює безпосередньо з заводами і є дилером. Основний напрямок діяльності – це велика дистрибуція будівельно-оздоблювальних матеріалів від провідних світових виробників. Чудова можливість вибору представлення великим асортиментом, як дорогих цінових категорій, так і більш дешеві зразки інших виробників.

Ми співпрацює з гуртовими та роздрібними клієнтами, пропонуємо їм бездоганний сервіс, вигідну цінову політику та гнучку систему знижок, інформаційну та документальну підтримку. Є свій автопарк, логістика, менеджери продажу. Компанія працює по Івано-Франківській області та Закарпаттю.

ТзОВ “Франківський Будівельний Центр” зацікавлений у співпраці з будівельними і архітектурними організаціями, з магазинами та центрами комплектації, а також з усіма бажаючими – які спеціалізуються на торгівлі будівельно-оздоблювальними матеріалами. Крім гнучкої системи знижок, існує можливість відстрочки платежу, доставки продукції до замовника різними видами транспорту (за 5,8,10,20 тонн) та інші системи мотивації. Для більшої зручності наших клієнтів фабрика кольору, що дозволить кожному підібрати для себе ідеальний та оригінальний колір ґрунтовки, фарби або штукатурки.

Асортимент продукції налічує більше трьох тисяч найменувань. Спектр пропонованих нами товарів включає великий вибір будівельно-оздоблювальних матеріалів.

Всі результати пошуку