Базальтова вата Роквул (Rockwool) FASROCK LL фасадна 100x200x1200 мм (0,96 м.кв)

438 грн
Є в наявності
Опис

Утеплювач FASROCK LL – вогнестійка теплоізоляція, яку рекомендовано до використання в якості вогнезахисту залізобетонних перекриттів. Пройшовши відповідні випробування, продукту було видано сертифікат, що визначає його відповідність вимогам пожежної безпеки ДБН В.1.1-7-2002. Тому об’єкти що, були утеплені з використанням цього матеріалу, без проблем отримують дозвіл пожежних служб України.

Окрім цього, Фасрок ЛЛ призначений для утеплення фасаду під легкий штукатурний метод або під приклейку клінкерної плитки. Він виготовляєтеся в вигляді невеликих за розміром ламелей,  ними  завдяки чому придатний до застосування в будівлях в конструкціях складної та ламаної форми.

Також Фасрок ЛЛ можна використовувати в якості фасадної ізоляції під штукатурку або приклейку клінкерної плитки. А завдяки тому, що матеріал виробляється у вигляді невеликих ламелей їм легко можна утеплювати будинки нестандартної форми. Особливістю є унікальне розташування волокон – перпендикулярно поверхні, що підлягає ізоляції.

Характеристики
Товщина

100 мм

Ширина

200 мм

Склад

Базальтова вата

Довжина

1200 мм

Вид

Плити

Коеф. теплопровідності

0,038 Вт/м.кв.

Призначення

Для фасадів

Щільність

80 кг/м.куб

Площа

1 м.кв

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email