Базальтова вата Роквул (Rockwool) ROCKMIN 50x600x1000 мм (10,8 м.кв.)

990 грн
Є в наявності
Опис

Утеплювач Rockmin – м’яка екологічно чиста базальтова вата виробництва Rockwool для теплоізоляції скатних покрівель. Матеріал користується великою популярністю в приватному будівництві завдяки своїй доступною ціною, досконалим теплотехнічних характеристик і тривалого терміну служби.

Теплоізоляція Rockmin – абсолютно екологічно безпечний матеріал. Це перший утеплювач, який отримав знак ЕсоMaterial 1.0 / 2009, що є гарантією екологічної чистоти і безпеки як для людей, так і для навколишнього середовища

Термін придатності утеплення Рокмін становить до 100 років. Досягти таких значних показників дозволила інноваційна технологія виробництва і використання сучасного і якісного обладнання. Завдяки вдосконаленню технології виробництва було значно зменшено кількість в’язкої речовини. Саме завдяки цьому і був отриманий такий термін служби і впевненість у безпеці.

Економія на зберіганні і транспортуванні. Плити матеріалу пакуються в термоусадочну плівку і стискаються в 2,5 разів. Відразу після відкриття пачки плити набувають свій первинний розмір. Така властивість дозволяє значно зменшити місце при збереженні і транспортуванні.

Базальтова вата не горить, не гниє, її не їдять гризуни, і крім цього має ідеальну форму плит, завдяки якій досягається досконалий теплоізоляційний шар без щілин і місць для проникнення холоду.

Утеплювач Рокмін рекомендують застосовувати для утеплення:

  • вентильованих покриттів і горищ,
  • дерев’яних перекриттів з використанням балок,
  • підвісних стель,
  • легких каркасних стін і перегородок,
  • підлог по лагам,
  • мансард,
  • скатних покрівель
Характеристики
Товщина

50 мм

Ширина

600 мм

Склад

Базальтова вата

Довжина

1000 мм

Вид

Плити

Коеф. теплопровідності

0,039 Вт/м.кв.

Щільність

26 кг/м.куб

Площа

11 м.кв

Призначення

Для перегородок, Для підлоги, Для покрівлі, Для стін

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email