Фарба Снєжка (Sniezka) PLATINIUM® MODERN 1 л

Артикул: 6939 Категорія:
Бренд: Sniezka
199,90 грн
Є в наявності
Опис

ПЛЯМОВІДПІРНА ШОВКОВИСТО-МАТОВА ЛАТЕКСНА ФАРБА ДЛЯ СТІН ТА СТЕЛЬ

 • стійка до плям
 • антистатична – не притягує пил
 • особливо стійка до миття
 • відмінна покривна здатність
 • забезпечує дихання стін
 • не розбризкуться при нанесенні

Śnieżka PLATINIUM® MODERN – плямовідпірна латексна фарба, покриття якої на гладких витриманих поверхнях не вбирає забруднення від водних фломастерів, кетчупу, гірчиці, кока-коли, молока, молочного шоколаду, ґрунту тощо. Виготовлена з використанням інноваційного компонента TeflonTM surface protector, що забезпечує менший ступінь притягання забруднень і відмінні експлуатаційні властивості. Завдяки поєднання підібраних згущувачів та високоякісних компонентів зменшується рівень розбризкування фарби, підвищується її покривна здатність та комфорт роботи.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Фарба призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіп- сокартонних плит, деревини і деревопохідних матеріалів, а також склошпалер та інших шпалер під фарбування, всередині приміщень. З огляду на властивості та стійкість, фарбу рекомендовано для за- стосування у приміщеннях, які зазнають великого експлуатаційного навантаження та значних забруднень: зали, фойє, коридори, кухні, житлові й офісні кімнати та заклади харчування.

Розхід: 9-12 м²/кг при одношаровому нанесенні, залежно від основи

Упаковки:

База А: 1л (1,2кг); 2,5л (3кг); 5л (6кг); 10л (12кг)

Баса С: 1л (1,07кг); 2,5л (2,68кг); 5л (5,35кг); 10л (10,7кг);

Кількість шарів: 1-2
Спосіб нанесення: пензель, валик, розпилення
Доступні кольори: фарба в базі А є білого кольору і готова до використання. Фарбу в Базі С не можна використовувати як готовий продукт, перед використанням її необхідно закольорувати. Бази А і С можна тонувати на кольоровому обладнанні за системою Śnieżka Колор Систем
Термін придатності: 48 місяців з дати виготовлення
Характеристики
Об'єм

1 л

Склад

Латексна

Ступінь блиску

Шовковисто-матова

Призначення

Для стін і стель

Колір

білий

Відгуки (1)
 • semenf45578
  semenf45578

  Спеціально брали стійку фарбу до забруднень, і ось через тиждень після ремонту довелось це перевірити, завдяки художествам донечки)) Чудово відмилось і все як нове, ми просто у захваті!

Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email