Грунтовка “KNAUF” Грундірміттель F 10 кг

Артикул: 10306 Категорія:
Бренд: Knauf
1,312 грн
Є в наявності
Опис

Грунтовка для газоблоків і піноблоків, пінобетону, керамічної і силікатної цегли. Для регулювання і зниження поглинання даних поверхонь.

Knauf Грундірміттель – грунтовка, що застосовується для обробки гідроскопічністю підстав для забезпечення рівномірного схоплювання гіпсового штукатурного розчину при подальшому оштукатурюванні. Використовується також для поліпшення зчеплення з поверхнею з газо- і пінобетону, силікатної та керамічної цегли.

Грунтовка зміцнює поверхню підстав на крейдяний і гіпсовій основі, підвищує зчеплення практично будь-яких поверхонь і регулює здатність тих чи інших підстав вбирати.

Використовувати ґрунтовку Knauf Грундірміттель необхідно до пристрою гіпсових наливних підлог, до монтажу гіпсокартонних листів, до нанесення гіпсових штукатурок і до укладання облицювальної плитки.

Спосіб застосування

Безпосередньо перед нанесенням складу на поверхню підстави, концентрат слід розвести водою в необхідних пропорціях. Використовувати ґрунтовку в нерозбавленому вигляді не рекомендується. Поверхня підстави попередньо очищають від жиру, бруду, пилу і відшаровуються елементів.

Характеристики:

  • витрата – 100 г / м2;
  • вага – 10 кг.
Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email