Грунтовка “KNAUF” Хафтгрунд 10кг

Артикул: 8506 Категорія:
Бренд: Knauf
435,40 грн
Є в наявності
Опис
Грунтовка-концентрат Knauf Haftgrund (Кнауф Хафтгрунд) – водна суспензія стирол-акрилової дисперсії зі спеціальними регуляторами для водопоглинаючої здатності основи. Служить як поліпшений концентрат і грунтовка для гігроскопічних і не гігроскопічних основ зовнішніх і внутрішніх поверхонь.

Застосовується на традиційних цементно-вапняних, цегляних, бетонних та кам’яних основах. Служить для попередньої обробки основ, які вбирають і не вбирають вологу. Зміцнює основу, зменшує подальшу усадку будівельних розчинів у процесі сушіння. Підвищує адгезію поверхонь, перед наступним облицюванням плиткою, оштукатурюванні або заливанні підлоги.

Рекомендується при підготовці поверхні піно-газоблоків під наступне оштукатурювання гіпсовими штукатурками (МП-75, Ротбанд і т.д.), для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Потребує розведення – залежно від здатності основи, що вбирає, грунтовка розводиться з водою у співвідношенні 1:1/1:2. У ґрунтовку доданий зелений пігмент, що дозволяє контролювати нанесення ґрунту на поверхні. Витрата на один шар – 100 мл/м2.

Технічні характеристики
Артикул 000089124
Витрата 0,1 – 0,25 л
Фасовка 10 л
Концентрат Так
Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email