Артісан С- 11 Клеюча суміш для плитки універсальна 25кг

Артикул: 8528 Категорія:
151,70 грн
Є в наявності
Опис

С-11 КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ УНІВЕРСАЛ

 

ДЛЯ КРІПЛЕННЯ ПЛІТОК ДО 400Х400ММ НА ВНУТРІШНІХ ТА ЗОВНІШНІХ ПОВЕРХНЯХ БУДІВЕЛЬ

– ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ, АДМІНІСТРАТИВНИХ, ПОБУТОВИХ БУДІВЕЛЬ

– ЗОВНІ ТА ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ

– НА ВЕРТИКАЛЬНІ ТА ГОРИЗОНТАЛЬНІ ПОВЕРХНІ

– ДЛЯ ПЛИТОК РОЗМІРОМ ДО 400Х400 ММ

– ВОДО-МОРОЗОСТІЙКИЙ

– ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ

– ЗРУЧНИЙ У ЗАСТОСУВАННІ

 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Суміш призначена для кріплення керамічних, бетонних, клінкерних плиток, а також плиток із штучного граніту розміром не більш ніж 400×400 мм та водопоглинанням не менше 1% на стіни та підлогу зовні і всередині приміщень. Для облицювання міцних цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, бетонних та інших мінеральних поверхонь, що не піддаються деформаціям.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється, згідно ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 та  ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути абсолютно сухою та міцною. Якщо на основі є нерівності, виступи, то вони повинні бути зняті шліфувальною або піскоструминною обробкою з подальшим видаленням пилу з щілин пилососом. Для видалення масла, жирів, воску, парафіну, фарб та інших забруднень з поверхні основи, необхідно застосовувати лужні розчини, і потім змити водою. Великі пошкодження, наприклад, відколені частини стяжки, тріщини або порожнечі повинні бути видалені і зашпакльовані. Перед нанесенням клейового розчину, мінеральну основу з середнім або високим ступенем водопоглинення, необхідно обробити одним із ґрунтів глибокого проникнення ARTISAN №7, №17 або №8. Якщо поверхня високоміцна, щільна, (бетон, залізобетонна конструкція, силікатна цегла) для збільшення адгезії рекомендовано БЕТОНКОНТАКТ ARTISAN №15.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Клейову суміш засипати в ємність з чистою водою (+18 – +20°С), витрачаючи приблизно 4,5-5,0 літрів води на 25 кг суміші, та замішують розчин до однорідної консистенції без грудочок. Дати розчину відстоятися протягом 3-5 хвилин і повторно перемішати. Отримана суміш наноситься тонким шаром до 10 мм на підготовлену поверхню за допомогою зубчастого шпателя з квадратними зубцями (розмір зубців 6-10мм) в залежності від розміру плитки. Плитку попередньо не змочувати, укладати на розчин та притискати до основи, при необхідності підбити гумовим молотком, щоб клейова суміш контактувала мінімум з 65 % площі поверхні плитки, якщо розміри більше як 300х300 мм тоді площа контакту має бути мінімум 80%. Протягом 10 хвилин положення плитки можна коригувати. Через 48 годин поверхня готова до технологічного переміщення, можна заповнювати шви фугою. Дозволяється використовувати суміш ARTISAN C-11 з поміткою «Сніжинка» при температурі навколишнього середовища не нижче 0°С, з подальшим зниженням температури до -2°С. НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ нанесення клейової суміші на промерзлу, вкриту льодом поверхню.

ПРИМІТКА!!! Найбільш ефективний результат досягається при t+20°С  і відносній вологості повітря 60%. За інших умов робочі параметри можуть змінюватися. Використовувати тільки за призначенням.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

В сухих умовах і герметичній упаковці 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння суміші на шкіру і в очі, необхідно ретельно промити проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

ПАКУВАННЯ

Суха суміш розфасовується в мішки по 5 та 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Складова: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та спеціальними добавками
Оптимальна температура виконання робіт, °С від +5 до +30
Оптимальна температура виконання робіт з зимовою добавкою, °С від -2 до +30
Термін придатності розчину, хв., не менше 60
Відкритий час, хв., не менше 20
Час коригування, хв., не менше 10
Технологічне пересування, год, не раніше 48
Міцність зчеплення з основою, МПа, не менше 0,8
Витрати води, л/кг 0,18-0,20
Витрати розчину, кг/м2/мм ≈ 1,6-1,7

 

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email