Артісан С-118 Клеюча суміш термостійка для камінів, печей, теплих підлог 25кг

Артикул: 8529 Категорія:
243,20 грн
Є в наявності
Опис

С-42 САМОВИРІВНЮЮЧА СУМІШ ДЛЯ ПІДЛОГ

 

ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ НАЛИВНИХ САМОВИРІВНЮЮЧИХ ПИДЛОГ

– ТОВЩИНА ШАРУ 5-20 ММ

– МІЦНІСТЬ НА СТИСК 15 МПА

– ВИСОКА МІЦНІСТЬ ЗЧЕПЛЕННЯ З ОСНОВОЮ

– ІДЕАЛЬНО ГЛАДКА ПОВЕРХНЯ

– ЗРУЧНА У ЗАСТОСУВАННІ

– ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА

 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Самовирівнююча суміш для підлог ARTISAN С-42 застосовується для усунення нерівностей, досягнення горизонтального рівня, створення ідеально гладкої поверхні по завчасно підготовлених міцних основах (бетонні, цементно-піщані поверхні), з товщиною наливного шару 5-20 мм, у житлових, громадських, адміністративних приміщення. В результаті отримуємо міцну поверхню, яка відповідає вимогам до чистових підлог на які можуть наноситись всі види покриттів (паркет, лінолеум, килимові покриття, плитка, фарба тощо.)

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється, згідно ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 ДСТУ Б В.2.6-212:2016 Основа повинна бути абсолютно сухою та міцною (не менше міцності самовирівнюючої суміші, витримка цементних основ – 28 діб). Якщо на основі є нерівності, виступи, то вони повинні бути зняті шліфувальною або піскоструминною обробкою з подальшим видаленням пилу з щілин пилососом. Для видалення масла, жирів, воску, парафіну, фарб та інших забруднень з поверхні основи, необхідно застосовувати лужні розчини, і потім змити водою. Великі пошкодження, наприклад, відколені частини стяжки, тріщини або порожнечі повинні бути видалені і зашпакльовані. Перед нанесенням самовирівнюючого розчину, мінеральну основу необхідно обробити однією з ґрунтів глибокого проникнення ARTISAN №7, №17 або №8 в залежності від вимог до основи. Не допускається змочування поверхні основи водою.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Суху суміш змішують вручну або механічним шляхом на малих обертах з чистою водою (t+18 – +20°С), витрачаючи приблизно 5-6 літрів води на 25 кг суміші, та замішують розчин до однорідної консистенції без грудочок. Дати розчину відстоятися протягом 3-5 хвилин і повторно перемішати. Розпочинаємо влаштування шару самовирівнюючої суміші  на ділянці найбільш віддаленій від входу. Заливку проводимо смугами    шириною 35-40 см. Отриманий розчин вилити на підготовлену основу і розподілити за допомогою валика, жорсткого віника, гумової планки і подібних інструментів. По поверхні вилитого шару рекомендується прокатати валиком з шипами, для видалення повітряних пробок. Для подачі розчину можна використовувати поршневий або шнековий насоси. У разі перерви в роботі більше ніж на 20 хвилин, бетононасос слід очистити за допомогою води. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним способом. Лити розчин в 1 шар. Свіжоукладену розчинову суміш слід захищати від передчасного висихання( зменшити інтенсивність опалення, захистити від сонячного випромінювання, протягів, усунути надмірну сухість повітря). Технологічне пересування можливе через 36 год.

ПРИМІТКА! Найбільш ефективний результат досягається при t+20°С  і відностній вологості повітря 60%. За інших умов робочі параметри можуть змінюватися. Використовувати тільки за призначенням.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

В сухих умовах і герметичній упаковці 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння рідини на шкіру і в очі, необхідно ретельно промити проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний. Утилізувати відповідно до норм утилізації побутових відходів.

ПАКУВАННЯ

Суха суміш розфасовується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та спеціальними добавками
Оптимальна температура виконання робіт, °С від +5 до +30
Термін придатності розчину, хв. 20
Готовність до експлуатації, діб 7-28
Міцність зчеплення з основою, МПа, не менше 1,0
Міцність на стискання, МПа, не менше 15
Усадка, мм/м, не більше 2,0
Витрати води, л/кг 0,20-0,24
Витрати суміші, кг/м2/мм ≈ 1,6
Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email