Артісан С- 18 Клеюча суміш теплоутримуюча 20кг

Артикул: 8530 Категорія:
265,20 грн
Є в наявності
Опис

С-18 КЛЕЙ ТЕПЛОАКУМУЛЮЮЧИЙ ДЛЯ ПЕЧЕЙ ТА КАМІНІВ

 

ДЛЯ КРІПЛЕННЯ ПЛИТОК РОЗМІРОМ НЕ БІЛЬШЕ НІЖ 300Х300 ММ, ДО ПОВЕРХОНЬ З ВИСОКОЮ ТЕМПЕРАТУРОЮ НАГРІВАННЯ (ДО 180 ОС)

– ТЕРМОСТІЙКИЙ (ДО 180 ОС)

– ТЕПЛОАКУМУЛЮЮЧИЙ

– ВИСОКОПЛАСТИЧНИЙ

– СТІЙКИЙ НА ВЕРТИКАЛЬНІЙ ПОВЕРХНІ

– ДЛЯ КАМІНІВ ТА ПЕЧЕЙ

– ДЛЯ ТЕПЛИХ ПІДЛОГ

– ЗРУЧНИЙ У ЗАСТОСУВАННІ

– ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ

 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Суміш призначена для кріплення керамічних, бетонних, клінкерних плиток, а також плиток із штучного граніту, кахелю, мозаїки  розміром не більш ніж 300×300 мм на стіни та підлогу з високою температурою нагрівання (до 180 °С) всередині приміщень. Для міцних цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, бетонних та інших мінеральних поверхонь, особливо рекомендується при облицюванні камінів, печей, теплих підлог (водяних та електричних). Клей містить велику кількість перліту, що покращує пластичність суміші, збільшує стійкість на вертикальних площинах, підвищує теплоакумулюючі властивості облицьованої поверхні.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється, згідно ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 та  ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути абсолютно сухою та міцною. Якщо на основі є нерівності, виступи, то вони повинні бути зняті шліфувальною або піскоструминною обробкою з подальшим видаленням пилу з щілин пилососом. Для видалення масла, жирів, воску, парафіну, фарб та інших забруднень з поверхні основи, необхідно застосовувати лужні розчини, і потім змити водою. Великі пошкодження, наприклад, відколені частини стяжки, тріщини або порожнечі повинні бути видалені і зашпакльовані. Перед нанесенням клейового розчину, мінеральну основу з середнім або високим ступенем водопоглинення, необхідно обробити одним із ґрунтів глибокого проникнення ARTISAN №7, №17 або №8. Якщо поверхня високоміцна, щільна, (бетон, залізобетонна конструкція, силікатна цегла) для збільшення адгезії рекомендовано БЕТОНКОНТАКТ ARTISAN №15.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Клейову суміш засипати в ємність з чистою водою (+18 – +20°С), витрачаючи приблизно 5,6-6,4 літрів води на 20 кг суміші, та замішують розчин до однорідної консистенції без грудочок. Дати розчину відстоятися протягом 3-5 хвилин і повторно перемішати. Отримана суміш наноситься тонким шаром до 10 мм на підготовлену поверхню за допомогою зубчастого шпателя з квадратними зубцями (розмір зубців 6-10мм) в залежності від розміру плитки. Плитку попередньо не змочують. Укладати на розчин та притискати до основи, при необхідності підбити гумовим молотком, щоб клейова суміш контактувала мінімум з 80 % площі поверхні плитки. Протягом 10 хвилин положення плитки можна коригувати. Через 48 годин поверхня готова до технологічного переміщення, можна заповнювати шви фугою. Прогрів облицьованої основи проводити після повного набору міцності клейового розчину і розшивки (28 діб). Підвищення температури основи робити поступово.

ПРИМІТКА!!! Найбільш ефективний результат досягається при t+20°С і відносній вологості повітря 60%. За інших умов робочі параметри можуть змінюватися. Використовувати тільки за призначенням.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

В сухих умовах і герметичній упаковці 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння рідини на шкіру і в очі, необхідно ретельно промити проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний. Утилізувати відповідно до норм утилізації будівельних відходів.

ПАКУВАННЯ

Суха суміш розфасовується в мішки по 20 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та спеціальними добавками
Оптимальна температура виконання робіт, °С від +5 до +30
Термін придатності розчину, хв., не менше 60
Відкритий час, хв., не менше 20
Час коригування, хв., не менше 10
Технологічне пересування, год, не раніше 48
Міцність зчеплення з основою, МПа, не менше 0,5
Температура використання, °С до 180
Теплопровідність, Вт/(м-К), не більше 0,3
Витрати води, л/кг 0,22-0,24
Витрати розчину, кг/м2/мм ≈ 1,1-1,2
Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email