Пластифікатор протиморозний антилід 5 л

Артикул: 3023 Категорія:
70 грн
Є в наявності
Опис

Пластифікатор   «Протиморозний» Антилід

ПРИЗНАЧЕННЯ

Протиморозний пластифікатор призначений для регулювання властивостей всіх готових до використання видів бетону (армованого та неармованого), розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей. Використовується для улаштування стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт при низьких та мінусових температурах від +5 °С до -15 °С

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища в межах від +25 °С до -15 °С та відносній вологості вище 50 %. Допускається незначне утворення осаду в добавці.

Вводити до бетонної суміші одночасно з водою замісу. Забезпечити рівномірний розподіл добавки шляхом перемішування. При використанні протиморозної добавки при температурі нижче 0 °С обов’язково оберігати свіжий бетон від замерзання, особливо під час початкового твердіння.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Універсальна безхлорна добавка, що без зміни консистенції продукує зниження вмісту води замісу до 10 %. Прискорює схоплення і твердіння, забезпечуючи рухливість бетонної суміші.

Підвищує щільність готових виробів та водонепроникність. Зменшує температуру кристалізації води та прискорює реакцію гідратації цементу.

Дає можливість отримати мінімально-необхідну ранню міцність 5 МПа та підвищує кінцеву міцність готових бетонних виробів. Забезпечує високу морозостійкість та запобігає появі висолів на стадії експлуатації. При використанні в літній період можна досягти значного прискорення процесу зміцнення бетону

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!

Не вводити в сухі компоненти

Характеристики
Призначення

Протиморозна

Об'єм

5 л

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email