Шпаклівка гіпсова Крумікс (Krumix) фінішна 25 кг

Артикул: 6062 Категорія:
Бренд: Krumix
248 грн
Є в наявності
Опис

Область застосування:

Суміш призначена для шпаклювання тонким шаром великих гладких поверхонь вручну, таких як гіпсокартонні плити, гіпсові, вапняні і цементні штукатурки, бетонні поверхні всередині приміщень. Використовується для фінішного шпаклювання та підготовки ідеально гладких стін і стель перед фарбуванням або клейкою шпалер. Не використовувати для шпаклювання стиків гіпсокартонних плит.

Завдяки спеціальним добавкам і природній м’якості крейди суміш дуже зручна в роботі, тривалий час схоплюється, пластична, легко шліфується та поверхня має білий колір, що, в свою чергу, дозволяє зменшити витрату фарби при наступних малярських роботах.

 

Властивості:

 • Продукт на основі гіпсового в’яжучого власного виробництва і природної м’якої крейди.
 • Понад 99% продукту складається з мінералу природного походження.
 • Технологічні властивості розчинної суміші:
  – має підвищену пластичність;
  – зручно накладається;
  – висока продуктивність при нанесенні;
  – тріщиностійка.
 • Ідеально гладкі поверхні.
 • Не завдає шкоди шкірі.
 • Тривалий час обробки.
 • Короткі терміни висихання.
 • Легко піддається сухому шліфуванню.
 • Завдяки тонкому помелу, мінімальна товщина шару при шпаклюванні рівних поверхонь від 0,2мм.
 • Гарна білизна, що дозволяє зменшити витрату фарби при наступних малярських роботах.
 • Регулює температуру та вологість в приміщенні.
 • Не містить токсичних елементів і канцерогенних речовин.

Основа:

Основа повинна бути рівною, сухою, міцною, не крижаною, очищеною від бруду, пилу, залишків фарб, опалубних масел, жирів і відшарувань. Поверхні, які обсипаються, зачистити механічним способом. Металеві елементи необхідно захистити від корозії. Дуже гладкі основи необхідно обробити сталевою щіткою або абразивним папером. Для сильно всмоктуючих поверхонь рекомендується обробити поверхню грунтовкою KRUMIX Універсал або KRUMIX Декор. Бетонні поверхні обробляються ґрунтовкою KRUMIX Бетоконтакт.

Приготування:

Додати суміш в ємність з чистою холодною водою до позначки рівня води (у співвідношенні: 1кг гіпсова шпаклювальна суміш на 0,5-0,6л води, або 1 мішок (25кг) на 13-15л води), рівномірно розподіляючи по поверхні і розмішати без будь-яких добавок будівельним міксером на малих обертах до утворення однорідної маси без грудок. Через 3-5хв розчинену суміш повторно перемішати. При необхідності вирівнювання значних нерівностей шпаклівку слід готувати більш густої консистенції. Використовувати чисті ємності та інструменти, щоб уникнути скорочення часу роботи з розчином. За один раз готується така кількість розчину, яку можна використати протягом однієї години.

Порядок роботи:

При виконанні робіт температура навколишнього середовища, підстави і матеріалу повинна бути не менше + 5°С. Готова до застосування суміш наноситься на поверхню вручну за допомогою широкого металевого шпателя з нержавіючих матеріалів вертикально знизу вгору або навпаки. Мінімальна товщина шару при шпаклюванні рівних поверхонь – від 0,2мм.

Час використання готового розчину становить 80-100 хвилин, в залежності від виду основи, температури навколишнього середовища і консистенції розчину. Матеріал, який частково затвердів, більше не використовувати. Додавання води або додаткове перемішування не забезпечують відновлення робочих властивостей розчину.

При нанесенні шпаклівки на великі поверхні обробку виконувати за допомогою гладилки або швейцарського сокола. Ймовірні нерівності порівняти шліфувальної папером. Легко піддається сухому шліфуванню.

При низьких температурах навколишнього середовища не допустимо прямий обігрів оброблених стін. Час висихання в залежності від температури навколишнього середовища близько 24 годин. Для прискорення процесу висихання штукатурки необхідно забезпечити достатню вентиляцію
приміщення. Усі наступні роботи (обклеювання шпалерами, фарбування) повинні проводитися тільки після повного висихання матеріалу.

Витрата матеріалу і зберігання:

При рівній поверхні близько 0,9кг на 1м² поверхні при товщині шару 1мм. Мішки зберігати в сухих умовах на дерев’яному піддоні. Пошкоджені мішки пересипати і використовувати в першу чергу. Термін зберігання близько 6 місяців.

Характеристики
Склад

Гіпсова

Тип

Фінішна

Вага

25 кг

Відгуки (1)
 • Андрій
  Андрій

  При нанесені шпаклівка об ще супер!дуже легка в роботі порівняно з іншими.

Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email