Шпаклівка гіпсова Крумікс (Krumix) стартова 25 кг

Артикул: 6061 Категорія:
Бренд: Krumix
87,75 грн
Є в наявності
Опис

Область застосування:

Шпаклювальна суміш на основі гіпсу, збагачена добавками, з високими адгезійними властивостями. Для внутрішніх шпаклювальних робіт вручну. Застосовується для шпаклювання стін і стель житлових приміщень зі звичайною вологістю повітря (в тому числі кухні та ванні кімнати в житлових приміщеннях). Використовується для вирівнювання основ, шпаклювання швів готових бетонних виробів. Суміш є універсальною для різних типів основ завдяки особливим адгезійним властивостями.

Властивості:

 • Продукт на основі гіпсового в’яжучого власного виробництва.
 • Понад 99% продукту складається з мінералу природного походження.
 • Технологічні властивості розчинної суміші:
  – еластична;
  – зручно накладається;
  – висока продуктивність при нанесенні;
  – тріщиностійка.
 • Не завдає шкоди шкірі.
 • Високі і стабільні показники міцності і адгезії суміші.
 • Тривалий час обробки.
 • Короткі терміни висихання.
 • Зносостійка.
 • Регулює температурно-вологісний режим в приміщенні.
 • Не містить токсичних елементів і канцерогенних речовин.

Основа:

Використовується для шпаклівки готових бетонних конструкцій і бетону місцевого приготування, а також для гіпсових, вапняно-цементних і цементних штукатурок. Поверхня, призначена для шпаклювання, повинна бути рівною, сухою, міцною, не крижаною, очищеною від бруду, пилу, залишків фарб, опалубних масел, жирів і відшарувань. Поверхні, які обсипаються, зачистити механічним способом. Металеві елементи необхідно захистити від корозії. Дуже гладкі основи необхідно обробити сталевою щіткою або абразивним папером. У випадках підвищеного водопоглинання (газобетон, старі штукатурки) необхідно попередньо обробити ґрунтовкою KRUMIX Універсал або KRUMIX Декор. Бетонні поверхні обробити KRUMIX Бетоконтакт.

Приготування:

Додати суміш в ємність з чистою холодною водою до позначки рівня води (у співвідношенні: 1кг гіпсова шпаклювальна суміш приблизно на 0,5-0,6л води, або 1 мішок (25кг) на 13-15л води), рівномірно розподіляючи по поверхні і розмішати без будь-яких добавок будівельним міксером на малих обертах до утворення однорідної маси без грудок. Через 3-5хв розчинену суміш повторно перемішати. При необхідності вирівнювання значних нерівностей шпаклівку слід готувати більш густої консистенції. Використовувати чисті ємності та інструменти, щоб уникнути скорочення часу роботи з розчином. За один раз готується така кількість розчину, яку можна використати протягом однієї години.

Порядок роботи:

При виконанні робіт температура навколишнього середовища, основи і матеріалу повинна бути не менше +5°С. Термін роботи з готовим розчином становить 80-100 хвилин, в залежності від виду основи, температури навколишнього середовища і консистенції розчину. Матеріал, який частково затвердів, більше не використовувати.

Готова до застосування суміш накладається на основу за допомогою шпателів і терок з нержавіючих матеріалів. Спочатку необхідно заповнити тріщини і шви, і при необхідності повторно начисто прошпатлювати. Шпателем або теркою нанести матеріал на підготовлену поверхню і розрівняти. Ймовірні нерівності порівняти шліфувальної папером. Мінімальна товщина шару при шпаклюванні рівних поверхонь повинна становити не менше 1мм.

При низьких температурах навколишнього середовища не допустимий прямий обігрів оброблених стін. Час висихання в залежності від температури навколишнього середовища близько 24 годин. Для прискорення процесу висихання штукатурки необхідно забезпечити достатню вентиляцію приміщення. Усі наступні роботи (обклеювання шпалерами, фарбування) повинні проводитися тільки після повного висихання матеріалу.

Витрата матеріалу і зберігання:

При рівній поверхні близько 1кг на 1м² поверхні при товщині шару 1мм. Мішки зберігати в сухих умовах на дерев’яному піддоні. Пошкоджені мішки пересипати і використовувати в першу чергу. Термін зберігання близько 6 місяців.

Характеристики
Склад

Гіпсова

Тип

Стартова

Вага

25 кг

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email