Штукатурка гіпсова Крумікс (Krumix) КМ-75 для машинного нанесення 30 кг

Артикул: 6111 Категорія:
Бренд: Krumix
307,70 грн
Є в наявності
Опис

“KRUMIX” ШТУКАТУРА ГІПСОВА для машинного нанесення “КМ-75” – суха штукатурна суміш на основі гіпсового в’яжучого та легкого заповнювача із застосуванням мінеральних та хімічних добавок, що забезпечують високу адгезію, водоутримуючу здатність та оптимальний час роботи.

Область застосування:

“KRUMIX” ШТУКАТУРКА ГІПСОВА для машинного нанесення «КМ-75» призначена для виконання внутрішніх одношарових гіпсових штукатурок на стелях і стінах за допомогою штукатурного агрегату, а також для доведення поверхні до глянцу без додаткового шпаклювання перед нанесенням декоративних покриттів (фарб, декоративних складів, шпалер).

“KRUMIX” ШТУКАТУРКА ГІПСОВА для машинного нанесення «КМ-75» застосовується всередині приміщень з нормальною відносною вологістю і температурою від +5 до +30°С.

Основи:

– цегла (керамічна, силікатна, пустотіла і т.п.);

– бетон (моноліт, плити та інші елементи конструкцій з бетону та залізобетону);

– блоки цементні, гіпсові, бетон з полістиролу;

– гіпсокартонні і гіпсоволокнисті листи;

– старі цементні, вапняні та гіпсові штукатурки;

– газобетон, пористий бетон, пінобетон;

– стабільні гладкі основи, оброблені декоративним покриттям.

Увага! Дуже гладкі основи необхідно обробити сталевою щіткою або абразивним папером. У випадках, перерахованих нижче, нанести ґрунтовку в залежності від роду поверхні: основи з підвищеним водопоглинанням (газобетон, старі штукатурки) необхідно попередньо обробити ґрунтовкою KRUMIX Універсал або KRUMIX Декор. Бетонні поверхні обробити KRUMIX Бетоконтакт.

Вимоги до штукатурних основ:

Основа повинна бути сухою, міцною, непромерзлою, очищеною від бруду, пилу, залишків фарб, опалубних мастил, жирів і відшарувань. Необхідно усунути великі нерівності. Поверхні, які обсипаються, зачистити механічним способом.Металеві елементи необхідно захистити від корозії. Максимально допустима вологість основи 5%, температура не менше +5°С.

Підготовка поверхні:

Поверхню очистити від бруду, пилу і відшарувань, з бетону видалити залишки опалубних мастила. Усунути великі нерівності, металеві елементи захистити від корозії. Нанести ґрунтовку, що відповідає типу поверхні.

Нанесення і розрівнювання штукатурного розчину машинним способом:

Для нанесення розчину необхідно стати боком до робочої поверхні, взяти однією рукою розчиновий пістолет, а іншою — шланг на відстані близько 50 см від онови пістолета. Відкрити повітряний вентиль і витримати паузу (10-30секунд), поки не з’явиться розчин. Спочатку слід заповнити глибокі отвори і западини, після чого нанести розчин на лінії кутів (стіна-стеля, стіна-стіна, стіна-підлога). Потім розчин нанести на поверхню з дотриманням наступних правил:

– напрямок нанесення штукатурного розчину на поверхню стіни здійснювати зліва направо і зверху вниз, тобто починати з верхнього лівого кута;

– напрямок нанесення штукатурного розчину на поверхню стелі проводити з боку, протилежного вікнам зліва направо;

– розчиновий пістолет необхідно тримати перпендикулярно до робочої поверхні на відстані близько 30 см від неї до сопла;

– розчин наносити смугами довжиною приблизно 70см. Кожну попередню смугу перекривати наступною з накриттям в 5-10см;

– після нанесення розчину на поверхню закрити повітряний вентиль на пістолеті розчину;

– виконати стяжку нанесеного розчину, використовуючи h-правило. Перевірити відхилення поверхні від горизонталі за допомогою рівня, шнурка або шаблону;

– взяти розчиновий пістолет, відкрити повітряний вентиль і нанести додатковий шар розчину там, де його не вистачає.

Увага! Другий шар можливий, якщо з моменту початку попереднього нанесення пройшло не більше 30 хвилин, в іншому випадку другий шар наносити після затвердіння першого. Розчин в шлангах і змішувачі не повинен знаходитися в нерухомому стані більше 15 хвилин. Після закінчення роботи насос і шланги промити водою.

Підрізка:

Коли штукатурний шар почне схоплюватися (80-100 хвилин після замішування) поверхню вирівняти трапецієподібним правилом, тримаючи його перпендикулярно до основи, зрізаючи надлишки і заповнюючи заглиблення.

Загладжування:

Для підготовки поверхні під фарбування, через 30-40 хвилин, після підрізання, штукатурку затерти губчастою теркою, рясно змоченою водою. Після чого, дочекавшись появи матової поверхні, загладити штукатурку широким металевим шпателем.

Глянцування:

Протягом доби, але не раніше ніж через 4 години після приготування розчину, штукатурку рясно змочити і загладити за допомогою металевого шпателя. Після такої обробки поверхня не вимагає додаткового шпаклювання.

Декоративне оформлення:

Поверхні штукатурки можна надати різний малюнок або фактуру. Для цього після розрівнювання поверхня штукатурки прокочується рельєфним валиком або структурується формувальним інструментом: кельмою, губчастою теркою, шпателем, жорстким пензлем і т.п.

Висихання:

Час висихання залежить від товщини штукатурного шару, температури і вологості в приміщенні, і становить в середньому 5-7 діб. Для якнайшвидшого висихання штукатурки рекомендується забезпечити в приміщенні хорошу вентиляцію.

Наступні малярні роботи:

Після висихання штукатурку рекомендується обробити ґрунтовкою “KRUMIX” Універсал, “KRUMIX” Декор, з метою покращення адгезії при подальшому обклеюванні шпалерами, фарбуванні та захисту пошкоджених металевих маяків від корозії.

Робота з інструментом:

Для роботи використовувати чистий інструмент і ємності з нержавіючої сталі, алюмінію або пластмаси. Забруднені інструменти і ємності скорочують час використання штукатурного розчину. Після роботи інструмент промити водою.

Виконання робіт при механізованій технології нанесення гіпсової штукатурної суміші “KRUMIX” ШТУКАТУРКА гіпсова для машинного нанесення «КМ-75»:

– роботи виконуються механізованою ланкою штукатурів (4-6 чоловік), оснащених комплектом устаткування;

– продуктивність роботи:

30-50 м2 / зміна на одного кваліфікованого штукатура;

100-150 м2 / зміна на одну механізовану ланку;

2500-3000 м2 на одну механізовану ланка в місяць.

Зберігання:

Мішки із сухою штукатурною сумішшю “KRUMIX” ШТУКАТУРКА гіпсова для машинного нанесення «КМ-75» зберігати на дерев’яних піддонах в сухих приміщеннях. Суміш з пошкоджених мішків пересипати в цілі мішки і використовувати в першу чергу. Гарантійний термін зберігання в непошкодженій фірмовій упаковці 6 місяців.

Технічні характеристики:

Крупність заповнювача

до 1,25 мм

Насипна вага

800 ±50 кг/м3

Щільність розчину

1350±20 кг/м3

Початок тужавлення

100 ±10 хв.

Кінець тужавлення

160 ±10 хв.

Продуктивність розчину

~115 л = 100 кгсух. прод.

Витрата сухої суміші при товщині шару 10 мм

9-10 кгна 1 м2

Рекомендована товщина шару

8-25 мм

Максимальна товщина шару

60 мм

Температура основи

від +5 до +30 ºС

Час повного висихання

5-7 діб

Міцність на стиск

>3,0 МПа

Міцність на згин

>1,5 МПа

Густина після висихання

900±50 кг/м3

Адгезія

0,5 МПа

Коефіцієнт теплопровідності

0,30 Вт/(м·К)

при 23°Cи 50% воложностиповітря

Ротор-статор

D6-3PFT-Technik

Витрата води для замішування

~650 л/годпризастосуванніPFT-Technik

Шланг

Ø 25 мм

Гарантійний термін зберігання

6 місяців (захищенийвідвологи)

Нетто вага одного мішка

30 кг

 
Характеристики
Склад

Гіпсова

Вага

30 кг

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email