Артісан С- 13 Клеюча суміш для систем теплоізоляції 25кг

155 грн
Є в наявності
Опис

С-13 КЛЕЙОВА СУМІШ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ

 

– ДЛЯ ПРИКЛЕЮВАННЯ ПЛИТ УТЕПЛЕННЯ
– СТІЙКА НА ВЕРТИКАЛЬНИХ ПОВЕРХНЯХ
– СУПЕРПЛАСТИЧНА
– ВИСОКОАДГЕЗИВНА
– МОРОЗОСТІЙКА
– ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА
– ЗРУЧНА В ЗАСТОСУВАННІ
КЛЕЙОВА СУМІШ ДЛЯ КРІПЛЕННЯ ПІНОПОЛІСТИРОЛЬНИХ ТА
МІНЕРАЛОВАТНИХ ЛИСТІВ В СИСТЕМІ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ

 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Універсальна клейова суміш ARTISAN С-13 застосовується для кріплення мінеральних , пінополістирольних, пінополіуретанових плит до основи в системах утеплення фасадів «легким мокрим» методом. Суміш має добре зчеплення з основою і плитами утеплення.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється, згідно ДСТУ – Н Б А.3.1-23:2013 та  ДСТУ Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути абсолютно сухою та міцною. Якщо на основі є нерівності, виступи, то вони повинні бути зняті шліфувальною або піскоструминною обробкою з подальшим видаленням пилу з щілин пилососом. Для видалення масла, жирів, воску, парафіну, фарб та інших забруднень з поверхні основи, необхідно застосовувати лужні розчини, і потім змити водою. Великі пошкодження, тріщини або порожнечі повинні бути видалені і зашпакльовані. Перед нанесенням клейового розчину, мінеральну основу з середнім або високим ступенем водопоглинення, необхідно обробити одним із ґрунтів глибокого проникнення ARTISAN №7, №17 або №8. Якщо поверхня високоміцна, щільна, (бетон, залізобетонна конструкція, силікатна цегла) для збільшення адгезії рекомендовано БЕТОНКОНТАКТ ARTISAN №15.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Клейову суміш засипати в ємність з чистою водою (+18 – +20°С), витрачаючи приблизно 4,75-5,5 літрів води на 25 кг суміші, та замішують розчин до однорідної консистенції без грудочок. Дати розчину відстоятися протягом 3-5 хвилин і повторно перемішати. ДЛЯ ПІНОПОЛІСТИРОЛУ можливе використання «стрічково-маячкового» методу нанесення розчину. Отримана суміш наноситься по периметру плит утеплювача смугою (ширина 5-6 см). У центрі плити формується 6-8 маячків, висотою не менше 1 см і діаметром близько 10 см. Площа контакту розчину з основою повинна становити не менше 60% площі листа утеплювача . Розчин не повинен потрапляти на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити. ДЛЯ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ рекомендовано наносити розчин «суцільним» методом. Клей розподіляється по поверхні утеплювача зубчатим шпателем (гребінкою) 10×10 мм, таким чином досягається максимальна площа контакту. Дюбелювання необхідно проводити не раніше ніж через 72 годин з моменту закріплення утеплювача. Далі влаштовується «контактний» шар товщиною в 1 мм, технологічна перерва 24 год., Наступним етапом є влаштування армувального шару сумішами Artisan С-14 або Artisan С-15, розчин наносять на закріплений лист утеплювача і вирівнюють його зубчатою гребінкою, після чого лугостійка склосітка топиться у шар клею і розрівнюється гладкою стороною шпателя. Після висихання (48-72 години) наноситься додатковий тонкий шар суміші, з метою усунення вафельного зображення.  Перед влаштування декоративного покриття (мінеральні, полімерні декоративні штукатурки) рекомендуємо поґрунтувати площу   фасаду Ґрунт кварц-фарбою Artisan №16 яка полегшує нанесення штукатурок та збільшує їх адгезію до основи, час висихання 2-4 год., в залежності від погодних умов. Після чого влаштовуємо декоративне покриття мінеральними штукатурками ARTISAN С-33 «Баранець», С-34 «Короїд» або полімерними ARTISAN С-133, ARTISAN С-233 «Баранець», ARTISAN С-134, ARTISAN С-234 «Короїд».

ПРИМІТКА!!! Найбільш ефективний результат досягається при t+20°С  і відносній вологості повітря 60%. За інших умов робочі параметри можуть змінюватися. Використовувати тільки за призначенням.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ

В сухих умовах і герметичній упаковці 12 місяців віддати виготовлення, зазначеної на упаковці.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Суміш містить цемент, який при з’єднанні з водою утворює луг. Бажано працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння рідини на шкіру і в очі, необхідно ретельно промити проточною водою. Матеріал пожежовибухобезпечний.

ПАКУВАННЯ

Суха суміш розфасовується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та спеціальними добавками
Оптимальна температура виконання робіт, °С від +5 до +30
Термін придатності розчину, хв., не менше 120
Час коригування, хв., не менше 10
Міцність зчеплення з основою, МПа, не менше 0,5
Морозостійкість, циклів, не менше 50
Витрати води, л/кг 0,19-0,22
   
   
Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email