Клей Крумікс (Krumix) КМ-14 фасад для утеплювача пінопласт 25 кг

Артикул: 4788 Категорія:
Бренд: Krumix
76 грн
Є в наявності
Опис

Область застосування:

Cуха мінеральна клеюча суміш на основі високоякісного цементного в’яжучого і збагаченого наповнювача власного виробництва та полімерних добавок для підвищення адгезії. FASAD KM-14 застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт для систем тепла стіна в якості клеючого розчину для кріплення теплоізоляційних плит із пінопласту та мінерального волокна. Зона застосування зовнішня і внутрішня:

 • При облаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції примішень для приклеювання на звичайну основу стін теплоізоляційних плит із пінополістеролу і мінеральної вати.
 • Як зкріплююча штукатурка – міст для гладких поверхонь і пористого бетону.
 • Для ремонту старих (потрісканих) штукатурних поверхонь фасадів будівель, в тому числі структурних штукатурок, без або з фарбованим покриттям.
 • Як проміжний тонкий шар штукатурки для гладких бетонних поверхонь.

Властивості:

 • Продукт на основі високоякісного цементного в’яжучого і мінерального наповнювача власного виробництва.
 • Понад 99% продукту складається з мінералу природного походження.
 • Технологічні властивості розчинної суміші:
  – швидко розчиняється в воді;
  – зручно накладається;
  – висока продуктивність при використанні;
  – пластична.
 • Високі і стабільні показники міцності і адгезії суміші.
 • Після висихання тепло-, морозо- і водостійкий.
 • Стійкий до сповзання з вертикальних поверхонь.
 • Мінімальна витрата клейової суміші за рахунок тонкошарового нанесення.
 • Не містить токсичних елементів і канцерогенних речовин.
 • Безпечний для навколишнього середовища.

Основа:

FASAD KM-14 може застосовуватися на основах таких як стіни з бетону, червона, керамічна чи силікатна цегла, силікатні і керамзитобетонні блоки і блоки із пористого бетону. При виконанні облицювальніх робіт температура навколишнього середовища і основи повинна бути не нижче +5°С та не вище +30°С. Бетон, кам′яну кладку чи стару штукатурку очистити від бруду, пилу, чужорідних частинок, якщо потрібно – промити водою під тиском і повністю висушити. Перевірити стару штукатурку на міцність зчеплення з основою. Вибоїни попередньо очистити і заштукатурити. Блискучі бетонні поверхні зачистити і видалити пил. Загрунтувати крихкі основи або ті що сильно вбирають рідину (рекомендується «KRUMIX»-Super). Після нанесення, дати грунтівці висохнути мінімум 3 години. Зовнішні робочі поверхні потрібно захистити від опадів і прямого сонячного проміння.

Приготування:

Насипати суху суміш в ємність з чистою, холодною водою з розрахунку 25кг на 6,25-7,5л води (в пропорції 1кг суміші на 0,25-0,3л води). Ретельно перемішати суміш будівельним міксером до отримання однорідної маси. Обов’язково витримати протягом 5 хвилин і знову перемішати. За необхідності відкоригувати консистенцію суміші додаванням води або сухої суміші з наступним перемішуванням. Приготована суміш повинна бути використана протягом 2 годин.

Порядок роботи:

ОБЛИЦЮВАННЯ ІЗОЛЯЦІЙНИМИ ПЛИТАМИ
Нанести розчинову суміш на теплоізоляційні плити найбільш ефективним способом в залежності від нерівності поверхні (смугами, зубчастим шпателем, окремими мазками). Встановити теплоізоляційні плити зі зміщенням швів, притискаючи до основи. Коригувати положення плити можна протягом 10 хвилин. Розшивку швів та армування виконувати не раніше 24 годин після приклеювання мінеральної вати та не раніше 48 годин для пінополістиролу. При високій температурі навколишнього середовища і основи термін використання розчину скорочується. Нанесений розчин слід захищати від морозу і швидкого висихання.

РЕМОНТНИЙ РОЗЧИН
Для ремонту потрісканих штукатурок поверхонь фасадів будівель нанести FASAD KM-14 на очищені та підготовлені поверхні старої штукатурки шаром до 10см. При необхідності викласти армуючу сітку.

ТОНКОШАРОВА ШТУКАТУРКА ПО БЕТОНУ
На очищену від пилу бетонну поверхню нанести розчинову суміш 3-5мм і розгладити. В процесі затвердіння розчину при досягненні визначеної жорсткості поверхні видалити утворені напливи теркою Раббо.

ШТУКАТУРКА-МІСТ
На гладку поверхню бетону нанести проміжний з’єднувальний штукатурний шар FASAD KM-14 товщиною до 10мм, загладити і не менше як через 3 доби нанести розчин цементної штукатурки.

Витрата матеріалу і зберігання:

При улаштуванні скріпленої теплоізоляції витрати в залежності від виду і якості поверхні основи складають приблизно 4-6кг/м² без урахування втрат. Мішки із сумішшю «KRUMIX» FASAD KM-14 зберігати в сухому приміщенні на дерев’яних піддонах. Термін придатності, при дотриманні правил транспортування і зберігання згідно з ДСТУ Б В. 2.7-112, в неушкодженій упаковці – 12 місяців. Пошкоджені мішки пересипати і використовувати в першу чергу.

Характеристики
Тип

Фасадна

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email