Суміш армуюча Крумікс (Krumix) КМ-15 фасад плюс для утеплювача 25 кг

Артикул: 4407 Категорія:
Бренд: Krumix
95 грн
Є в наявності
Опис

Область застосування:

Суха мінеральна клеюча суміш на основі високоякісного цементного в’яжучого і збагаченого наповнювача власного виробництва та полімерних добавок для підвищення адгезії. FASAD PLUS KM-15 застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт для систем тепла стіна в якості:

 • клеючого та армуючого розчину для скріплення теплоізоляціїних плит із пінопласту та мінерального волокна;
 • розчину для укладання армуючого полотна (сітки) на штукатурні основи;
 • тонкошарової штукатурки для підвищення адгезії на гладких бетонних поверхнях, пористого бетону і гладкій кам’яній кладці та ін.;
 • адгезійного штукатурного моста на слабогігроскопічну основу та ізоляціїні плити;
 • для ремонту старих (потрісканих) штукатурних поверхонь фасадів будівель, в тому числі структурних штукатурок, без або з фарбованим покриттям;
 • розчину для підготовки штукатурної основи з легких будівельних плит (ДСП);
 • як проміжний тонкий шар штукатурки для гладких бетонних поверхонь.

Властивості:

 • Продукт на основі високоякісного цементного в’яжучого і мінерального наповнювача власного виробництва.
 • Понад 99% продукту складається з мінералу природного походження.
 • Технологічні властивості розчинної суміші:
  – швидко розчиняється в воді;
  – зручно накладається;
  – висока продуктивність при використанні;
  – пластична.
 • Високі і стабільні показники міцності і адгезії суміші.
 • Після висихання тепло-, морозо- і водостійкий.
 • Стійкий до сповзання з вертикальних поверхонь.
 • Мінімальна витрата клейової суміші за рахунок тонкошарового нанесення.
 • Не містить токсичних елементів і канцерогенних речовин.
 • Безпечний для навколишнього середовища.

Основа:

FASAD PLUS KM-15 може застосовуватися на основах таких як стіни з бетону, червона, керамічна чи силікатна цегла, силікатні і керамзитобетонні блоки і блоки із пористого бетону. При виконанні облицювальніх робіт температура навколишнього середовища і основи повинна бути не нижче +5°С та не вище +30°С. Бетон, кам′яну кладку чи стару штукатурку очистити від бруду, пилу, чужорідних частинок, якщо потрібно – промити водою під тиком і повністю висушити. Перевірити стару штукатурку на міцність зчеплення з основою. Вибоїни попередньо очистити і заштукатурити. Блискучі бетонні поверхні зачистити і видалити пил. Поверхня перед нанесенням розчину FASAD PLUS KM-15 має бути сухою. Крихкі основи або ті що сильно вбирають вологу початку грунтують (рекомендується «KRUMIX»-Super). Після нанесення, дати грунтівці висохнути мінімум 3 години. Зовнішні робочі поверхні потрібно захистити від опадів і прямого сонячного проміння.

Приготування:

Насипати суху суміш в ємність з чистою, холодною водою з розрахунку 25кг на 6,25-7,5л води (в пропорції 1кг суміші на 0,25-0,3л води). Ретельно перемішати суміш будівельним міксером до отримання однорідної маси. Обов’язково витримати протягом 5 хвилин і знову перемішати. За необхідності відкоригувати консистенцію суміші додаванням води або сухої суміші з наступним перемішуванням. Готова суміш повинна бути використана протягом 2 годин. Додавати в FASAD KM-15 будь-які інші матеріали крім води не можна.

Порядок роботи:

ОБЛИЦЮВАННЯ ІЗОЛЯЦІЙНИМИ ПЛИТАМИ
Нанести розчинову суміш на теплоізоляційні плити найбільш ефективним способом в залежності від нерівності поверхні (смугами, зубчастим шпателем, окремими мазками) . Встановити теплоізоляційні плити зі зміщенням швів, притискаючи до основи. Коригувати положення плити можна протягом 10 хвилин. Розшивку швів та армування виконувати не раніше 24 годин після приклеювання мінеральної вати та не раніше 48 годин для пінополістиролу.

При армуванні теплоізоляційних плит:
– нанести розчин суміші FASAD KM-15 шаром товщиною 3-6мм;
– поступово втопити та розрівняти армуюче полотно (сітку) з перекриванням смуг не менше 10см;
– заздалегідь провести армування прорізів діагональними смугами розміром 30х50см, а також виконати армування відкосів;
– нанести другий шар розчинової суміші, товщиною 1-2мм, та вирівняти поверхню.

Подальше оздоблення декоративними матеріалами виконувати не раніше, ніж через 3 доби. FASAD KM-15 наносити шаром 4мм в якості тонкошарової штукатурки на бетонну поверхню. При високій температурі навколишнього середовища і основи термін використання розчину скорочується. Свіжонанесений розчин слід захищати від морозу і швидкого висихання.

РЕМОНТНИЙ РОЗЧИН
Для ремонту потрісканих штукатурок поверхонь фасадів будівель нанести FASAD PLUS KM-15 на очищені та підготовлені поверхні старої штукатурки шаром до 10см. При необхідності викласти армуючу сітку.

АРМУВАННЯ ПОВЕРХОНЬ ШТУКАТУРОК
На сухий шар штукатурки нанести розчинову суміш по всій поверхні шаром ~3мм. По діагоналі відносно кутів всіх прорізів уложити смужки армуючої сітки розміром ~30×50см. По всій поверхні уложити армуючу склотканеву сітку з перекриванням 10см, на наступний день нанести ще шар суміші FASAD PLUS KM-15 товщиною ~2-3мм. Після затвердіння розчину поверхню затерти войлочною теркою.

ТОНКОШАРОВА ШТУКАТУРКА ПО БЕТОНУ
На очищену від пилу бетонну поверхню нанести розчинову суміш 3-5мм і розгладити. В процесі затвердіння розчину при досягненні визначеної жорсткості поверхні видалити утворені напливи теркою Раббо.

ШТУКАТУРКА-МІСТ
На гладку поверхню бетону нанести проміжний з’єднувальний штукатурний шар FASAD PLUS KM-15 товщиною до 10мм, загладити і не менше як через 3 доби нанести розчин цементної штукатурки.

ПІДГОТОВКА ПІД ФАРБУВАННЯ
Для підготування поверхні повторно нанести розчин по всій поверхні шаром ~3мм. По всій поверхні вкласти склотканеву сітку із зміщенням стиків відносно першого шару з перекриттям 10см. На наступний день нанести ще шар суміші товщиною ~2-3мм. Після затвердіння розчину поверхню затерти войлочною або губчатою теркою.

Витрата матеріалу і зберігання:

При облаштуванні скріпленої теплоізоляції витрати в залежності від виду і якості поверхні основи складають приблизно 4-6кг/м². При армуванні теплоізоляційних плит витрата сухої суміші становить 6-7кг/м² при товщині шару 5мм. Мішки із сумішшю «KRUMIX» FASAD KM-14 зберігати в сухому приміщенні на дерев’яних піддонах. Термін придатності, при дотриманні правил транспортування і зберігання згідно з ДСТУ Б В. 2.7-112, в неушкодженій упаковці – 12 місяців. Пошкоджені мішки пересипати і використовувати в першу чергу.

Характеристики
Тип

Фасадна

Відгуки (0)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ваш відгук
Ваша оцінка
Ім'я
Email